CONTACTEER ONS

12 + 11 =

ONZE CONTACTGEGEVENS

Instituut Stella Matutina
Groenstraat 15
B-9660 BRAKEL (Belgium)
T: +32 (0)55 42 30 67
E: info@stellamatutina.be

HET TEAM

Directie & advies

Katleen De Temmerman: directeur
katleen.detemmerman@stellamatutina.be

Eric De Pessemier: adjunct-directeur
eric.depessemier@stellamatutina.be

Denis Dhaene: technisch adviseur coördinator hotelschool
denis.dhaene@stellamatutina.be

Erwin Vallez: preventieadviseur
erwin.vallez@stellamatutina.be

Geert Van Lierde: preventieadviseur
preventie@stellamatutina.be

Ondersteunend personeel

Kristel Bruyneel: boekhouding en leerlingenrekeningen
boekhouding@stellamatutina.be

Nathalie Van der Elst: ondersteuning directie, personeelsadministratie, sollicitaties, mentor, stages, Smartschool
nathalie.vanderelst@stellamatutina.be

Els Heirman: receptie en onthaal, afwezigheden, info restaurant en algemene administratie
els.heirman@vkolilare.be

Sarah Defever: leerlingenadministratie, afwezigheden en algemene administratie
sarah.defever@stellamatutina.be

 

Zorgcoördinatoren

Kurt Vermeir: 1ste graad
kurt.vermeir@stellamatutina.be

Corry Geiregat: 2de graad
corry.geiregat@stellamatutina.be

Leen Meerschaut: 3de graad
leen.meerschaut@stellamatutina.be

 

  

 

ICT en andere

Carlo Lippens: ICT-coördinator, webmaster en smartschoolbeheerder
carlo.lippens@stellamatutina.be

Cindy De Potter: voorzitter ouderraad
ouderraad@stellamatutina.be