CONTACTEER ONS

2 + 12 =

ONZE CONTACTGEGEVENS

Instituut Stella Matutina
Groenstraat 15
B-9660 BRAKEL (Belgium)
T: +32 (0)55 42 30 67
E: info@stellamatutina.be

Reservaties restaurant
T:
 +32 (0)55 42 30 67

HET TEAM

Directie & advies

Katty Van de Steene: directeur
katty.vandesteene@stellamatutina.be

Katleen De Temmerman: pedagogisch directeur
katleen.detemmerman@stellamatutina.be

Eric De Pessemier: adjunct-directeur
eric.depessemier@stellamatutina.be

Denis Dhaene: technisch adviseur coördinator hotelschool
denis.dhaene@stellamatutina.be

Johnny Vandekerkhove:  technisch adviseur coördinator
johnny.vandekerkhove@stellamatutina.be

Erwin Vallez: preventieadviseur
erwin.vallez@stellamatutina.be

Ondersteunend personeel

Kristel Bruyneel: boekhouding
kristel.bruyneel@stellamatutina.be

Nathalie Van der Elst: ondersteuning directie, personeelsadministratie, sollicitaties, mentor, stages
nathalie.vanderelst@stellamatutina.be

Ria Matton: schoolrekeningen, verzekeringen
ria.matton@stellamatutina.be

Greta Van der Linden: receptie en onthaal, afwezigheden leerlingen, info handboeken 
greta.vanderlinden@stellamatutina.be

Freya Vermoesen: leerlingenadministatie, reservaties restaurant, EHBO
freya.vermoesen@stellamatutina.be

Zorgcoördinatoren

Kurt Vermeir: 1ste graad
kurt.vermeir@stellamatutina.be

Corry Geiregat: 2de graad
corry.geiregat@stellamatutina.be

Leen Meerschaut: 3de graad
leen.meerschaut@stellamatutina.be

 

 

 

 

 

ICT en andere

Patrik Van Thuyne: ICT-coördinator
ict@stellamatutina.be

Carlo Lippens: webmaster en smartschoolbeheerder
carlo.lippens@stellamatutina.be

Cindy De Potter: voorzitter ouderraad
ouderraad@stellamatutina.be